Yerinde Koltuk yıkama

Yerinde KoltukTemizlik Hizmetleri

Antalya koltuk yıkama  her zaman yanınıda , Çocuklar, evcil hayvanlar ve dökülen yiyecek veya içecekler güzel mobilyalarınızı bir felakete dönüştürebilir. Tüm mobilya temizleme ihtiyaçlarınızda Antalya koltuk yıkama Hizmeti Ev Hizmetleri’ne güvenin. Temiz Koltuk döşemeler tüm odayı aydınlatır. Antalya koltuk yıkama Hizmeti, toprak kirini, inatçı lekeleri ve döşemeli mobilyalarınızdaki istenmeyen kokuları almak için döşeme temizleme hizmetleri sunar.

Antalya koltuk yıkama Hizmeti profesyonel teknisyenleri deri, süet, mikrofiber ve yünlü dahil hemen hemen her türlü döşemeyi temizleyen donanıma sahiptir. Herhangi bir döşeme temizleme işlemine başlamadan önce, teknisyen ekibimiz her bir mobilya parçasını özel bir temizlik planı oluşturmak için inceler.

Antalya koltuk yıkama Hizmeti Antalyam temizlik hızlı gerçekleri: • Kanıtlanmış 2 adımlı temizleme işlemi • Derin temizlik, buharlı temizleme ve leke çıkarma • Antalya koltuk yıkama Hizmeti Döşeme koruyucuları ve evcil hayvan koku gidericileri • Arka plan kontrollü ve sigortalı teknisyenler • Memnuniyet garantisi

En iyi temizlik yöntemi, mobilyanızın kumaşına göre belirlenir. Daha sonra eğitimli uzmanlarımız temizlik, leke çıkarma ve mobilyalarınızı canlandırma işlerine giderler.

İki aşamalı Koltuk  temizleme işlemi

  1. İlk önce, eğitimli bir Koltuk yıkama teknisyeni, döşeme elyaflarından kiri çıkarmak için ısıtılmış bir kumaş temizleme spreyi uygular.
  2. Daha sonra, teknisyen kir ve temizleme çözeltisini gidermek için yüksek güçlü bir durulama ve özütleme makinesi kullanır.

Döşeme temizliği sırasında, teknisyen sorunlu çekimlere daha fazla önem verir ve çatlaklar ve hassas kumaş kıvrımları için özel aletler kullanır.

Halı ve Döşeme Koruyucu

En sevdiğiniz mobilya parçalarının ömrünü uzatmak için bize Antalya koltuk yıkama Hizmeti Halı ve Döşeme Koruyucu hakkında bilgi verin. Yeni mobilyalar yerleşik kumaş koruyucularla kaplanmıştır, ancak bunlar zamanla aşınır. Her döşeme temizliğinden sonra yeni döşeme koruyucuları kullanmanızı öneririz. Koruyucuyu tekrar uygulamak, mobilyanızın güzelliğinin, renginin ve canlılığının korunmasına yardımcı olur. Bir döşeme koruyucusu, kumaşınızı sadece lekelerden ve dökülmelerden korumakla kalmaz, aynı zamanda bir lekeyi dökmeden önce bir dökülmeyi temizlemeniz için zaman kazandırır.