otel pansiyon misafirhane temizliği

OTEL HİZMETLERİ

Otellere gelince, mükemmeliyetçiyiz Antalya temizlik şirketleri arasında  ne yaptığımız konusunda tutkuluyuz ve büyüyen bir müşteri listesine sunduğumuz kalite ve değerden gurur duyuyoruz. Eğitimde, takım çalışmasında, iletişimde mükemmelliğe ve ilk yaptığımız her şeyi doğru yapmaya kendimizi adadık. Bizim için her şey beklentilerin ötesinde hizmetle ilgili.

Antalya Küçük butik oteller, barlar, hanlar ve çok daha büyük otellere kadar otel temizliğinde engin bir deneyime sahibiz. Bu, temizleyicilerimizin kapsamlı bir hizmet sunabileceği ve yukarıda belirtilen tüm kurumları temizlemede deneyime sahip olacağı anlamına gelir. Mevcut müşterilerimiz, temizlik hizmetlerimizi tekrar tekrar kullanmaya devam ediyor ve bu da profesyonelliğimizin bir kanıtı.

Antalya temizlik firması olarak , Modern ekipmanlarımız ve personelimiz, temizlik deneyimini otel misafirlerine en az rahatsızlığa neden olmak için mümkün olduğunca verimli ve oldukça mümkün kılmak için gereken tüm eğitime sahiptir.

Oteller evden uzakta bir ev olarak görülmektedir ve tekrar müşteri geliştirmek için temizlik hizmeti almak şarttır. Temizlik, güvenlik ve güvenlik, otelcilerin üzerinde durması gereken en önemli detaylardır. Ortaya çıkan tahtakuru salgını ile, otel normal evlerden daha temiz olması gerekir; bu nedenle bir temizlik hizmeti kiralamak bunu elde etmenize yardımcı olabilir. Antalya temizlik firması  Destek Hizmeti, her gün odaların temel temizliğini ve basınçlı yıkama gibi hizmetler için avantajlı hizmetler sunar.

İş hedeflerini desteklemek ve kendi pazarlarındaki itibarlarını arttırmak, sağlam ve güvenilir, belirli iş ihtiyaçlarına göre uyarlanmış ve olağanüstü değer sunan sürdürülebilir bir hizmet çözümü oluşturmak için her bir müşterimizle el ele çalışmayı hedefliyoruz.

Markalarını koruyan ve güçlendiren, misafirleri memnun eden ve tekrar tekrar geri gelmelerini teşvik eden rakipsiz bir müşteri odaklılıkla müşterilerimiz için değer yaratıyoruz.

Uluslararası zincirler ve bağımsız oteller ve hanlar için otel temizliği konusundaki deneyimimiz, her türlü otel sözleşmeli temizliği ile birlikte gündüz ve gece temizliği için temizleyiciler sağlayabileceğimiz anlamına gelir. Mevcut otel temizlik sözleşmelerimizin uzun ömürlü olması, mevcut otel temizlik sözleşmelerimizin uzun ömürlü olması, müşterilerimizin konaklamalarını sorunsuz bir şekilde yürütmelerine yardım etmemize yardımcı olduğumuzun kanıtıdır.

Sözleşmeli temizleyicilerimiz tüm turizm ve iş otellerine uygun otel odası temizliği sağlayabilir. Antalyam Temizlik Destek Hizmetleri, oda doluluk oranını en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacak şekilde düzenlenmiş programlar hazırlayarak diğer otel temizlik şirketleri tarafından sağlanan hizmet seviyelerini aşabilir.

Vakumlar gibi modern ve güncel temizlik ekipmanlarımız, iş ve jet gecikmeli yolcuları rahatsız etmemek için sessiz fakat etkili bir şekilde çalışır.

 

KENDİ YÜKSEK STANDARTLARINIZI EŞLEŞTİRMEK

Düzenli temizlik hizmetlerimiz arasında otel odası temizliği, vakumlama, cam temizliği ve parlatma bulunmaktadır. Otel halı temizliği hem yatak odalarında hem de ortak kullanım alanlarında sağlanabilir. Sağlık spa ve fitness tesisleri, tuvalet, spa ve terapi odaları dahil olmak üzere belirli aralıklarla temizlenebilir. Otel atıklarını giderebilir ve otel ve restoran mutfaklarında düzenli veya geçici bir gece boyu temizlik sağlayabiliriz. Ticari el ulağı servisimiz doluluk oranlarının maksimumda tutulmasına ve otel tesislerinin sorunsuz şekilde çalışmasına yardımcı olma konusunda da değerli olabilir. Tecrübelerimizin büyük bir kısmı Londra’daki iş otelleri için temizlik hizmetleri sağlama olmasına rağmen – temizlik sözleşmelerimiz herkese sağlanabilir.

Otel atıklarını giderebilir ve otel ve restoran mutfaklarında düzenli veya geçici bir gece boyu temizlik sağlayabiliriz. Ticari el ulağı servisimiz doluluk oranlarının maksimumda tutulmasına ve otel tesislerinin sorunsuz şekilde çalışmasına yardımcı olma konusunda da değerli olabilir. Tecrübelerimizin büyük bir kısmı Londra’daki iş otelleri için temizlik hizmetleri sağlama olmasına rağmen – temizlik sözleşmelerimiz herkese sağlanabilir.

 

Sağlık spa ve fitness tesisleri, tuvalet, spa ve terapi odaları dahil olmak üzere belirli aralıklarla temizlenebilir. Otel atıklarını giderebilir ve otel ve restoran mutfaklarında düzenli veya geçici bir gece boyu temizlik sağlayabiliriz. Ticari el ulağı servisimiz doluluk oranlarının maksimumda tutulmasına ve otel tesislerinin sorunsuz şekilde çalışmasına yardımcı olma konusunda da değerli olabilir. Tecrübelerimizin büyük bir kısmı Londra’daki iş otelleri için temizlik hizmetleri sağlama olmasına rağmen – temizlik sözleşmelerimiz herkese sağlanabilir.

Ticari el ulağı servisimiz doluluk oranlarının maksimumda tutulmasına ve otel tesislerinin sorunsuz şekilde çalışmasına yardımcı olma konusunda da değerli olabilir. Tecrübelerimizin büyük bir kısmı Antalya ‘da  iş otelleri için temizlik hizmetleri sunarken – İngiltere ve İrlanda’daki tüm oteller, hanlar, barlar, tatil merkezleri ve sağlık kulüplerine temizlik sözleşmelerimiz sağlanabilir. İş ve eğlence pazarlarına yönelik konaklama birimleri olağanüstü bir temizlik derecesiyle temizlenir.

Haftada 24 saat hizmet gerektiren haftada daha fazla sayıda iş seyahati yapan ve hafta sonları turist ticareti akışı gerektiren oteller için esnek planlar yapabiliriz.