Mağaza Temizliği

Antalya Mağaza temizlik hizmetimiz her türlü perakende mağazayı kapsar ve sonuç olarak bu alandaki müşteri tabanımız çok çeşitlidir.

Aşağıdaki liste müşterilerimizin perakende alanının çoğunu kapsar:

Müzik Mağazaları
Moda mağazaları
Bilgisayar mağazaları
Elektronik perakendecilerin
Perakende mobilya mağazaları
yapı marketlerde
Halı mağazaları
Oyuncak mağazaları
Araba parçaları perakendeciler
Otomobil parçaları tesisatçıları
Pet mağazaları
Süpermarketler
Hipermarketler
Şarap mağazaları
Büyük mağazalar
ihtiyaç fazlası depolar
Spor dükkanlar
Kitap mağazaları
Üreticileri tüccarlar

Her müşterinin sadece bizim tarafımızdan hazırlanmış benzersiz bir mağaza temizlik programı vardır, ancak perakende sektöründeki çoğu müşteri için ortak olan alanlar şunlardır:

Pencereler
Zeminler
Merdivenler
Tuvaletler
Personel bölümleri
Yükleme alanları
Kasa masaları
Resepsiyon alanı
Otoparklar
Raf
Duvarlar
Kapılar
Yangın merdivenleri

Bu müşterilerin bir kısmı 24 saat açıktır, bu nedenle yoğunluk saati dışında temizlik yapmak mümkün olacaktır..

Bu durumda, en yoğun zamanlarda temizliyoruz, bu genellikle bir gecede demektir. Bu, özellikle otoparktaki müşterilerimiz ve müşterileri için aşırı aksamaları önler. Ek olarak, Sağlık ve Güvenlik açısından, bu aynı zamanda kaza riskini de en aza indirir.

Hem sunulan hizmetin kalitesinde hem de zaman ve işçilikte verimlilik ve etkinliği artırmak için en son teknolojiyi kullanıyoruz.

Özellikle temizleyici kurutuculardaki sürüşümüz, geleneksel paspaslama sistemlerinden üç kat daha hızlı çalışabilir ve aynı zamanda zemini de hemen kurutabilir; bu, aynı anda zemini kullanan insanlar olduğunda çok önemlidir.

Tuvaletleri temizlemek ve odaları yıkamak için en yeni köpük tutunma sistemini kullanıyoruz. Bu en büyük yıkama odasını yukarıdan aşağıya 30 dakikadan az bir sürede temizleyebilir.

Mülkünüzün türü bu listede görünmüyorsa, hepsini listeleyecek alanımız olmadığı için – tüm Londra ilçelerinde her türlü ofis veya ticari alan için sözleşmeli temizleyiciler olarak kullanılabiliriz.