Hastahane özel klinik temizliği

Tıbbi ve sağlık kuruluşları en üst düzeyde temizlik ve hijyen gerektirir. Beklentilerinizi aşmaya hazır Antalya temizlik şirketi son derece nitelikli ve deneyimli ticari temizlik ekiplerimiz var.

Hastane ve tıbbi uzman temizlikçilerimiz, tüm ekipman ve malzemeler üzerinde sıkı bir renk kodlama sistemi izlemektedir. Renk sistemine bağlı kalarak, personel temizlik yaparken bakteri veya mikrop yayılmasını engelleyebilir.

Temizlediğimiz tıbbi ve sağlık tesislerinden sadece bazıları:

  • Özel hastaneler, tıbbi klinikler ve uzman ofisleri.
  • Fizyoterapistler, diş hekimleri, ortodontistler
  • ve çocuk doktorları

Bluetooth teknolojisi, kalite güvencesi ve performans denetimleri

Bluetooth teknolojisi, temizleme işlemi üzerinde tam kontrol ve şeffaflık sağlar. Duvarınıza bir Bluetooth işaret lambası monte edilmiştir ve temizleyicileriniz kordonlarına bir etiket yapıştırmaktadır. Etiket, çalışmalarının gerçek zamanlı izlenmesini sağlayan konum bilgisini işarete gönderir. Bu bilgi ayrıca tamamen bildirilebilir. Temizleyicinizin tesisinizi temizlemek için doğru zaman harcadığından emin olacaksınız.

Ayrıca, temizlik yöneticilerimiz temizliğin sizin memnuniyetinize uygun şekilde yapılmasını sağlamak için düzenli olarak denetimler yapacaklardır.

Antalya’da hastaneniz veya kliniğiniz için garantili üst düzey temizlik hizmetleri

Uzman personel işe alım sürecimiz tıbbi temizlik personelimizin tam eğitimli olmasını ve takibini sürdürmesini sağlar; detaylara ve mutlak temizliğe mükemmel bir bakış sağlar.

Tıbbi ve hastane temizliği katı protokollere ve temizlik standartlarına bağlı kalmayı gerektirir. Deneyimli hastane temizleyicilerimiz, hastalar veya sağlık personeli mevcutken çalışabilecekleri hassas bir ortamda nasıl davranacaklarını anlarlar. Hasta mahremiyetine olan ihtiyacı anlarlar ve profesyonel, güvenilir ve gizlidirler.

Hastane temizlik hizmetlerimiz hiçbiri ikinci

Antalyam Temizlik, endüstri standartlarına ve yeniliklere ayak uydurmak için düzenli olarak eğitim almaktadır. Hastane temizlik personelimiz işi bitirdikten sonra sağlık merkezinizin temiz ve dezenfekte olacağından emin olabilirsiniz.

Size üstün hizmet ve tesisinizin benzersiz temizlik gereksinimlerinin detaylarına gösterilen özenle söz veriyoruz ve beklentilerinizi yerine getiremezsek % 100 para iade garantisi alacaksınız  . Bu bizim endüstri lideri garantimizdir.

Melbourne tesisinize ticari temizlik personeli tarafından hizmet verilecektir:

Tıbbi klinik veya hastane tesisiniz güvenilir ve güvenilir bir temizlik ortağını hak ediyor. Size gerçekten ne kadar iyi olduğumuzu göstermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. Antalya temizlik firması ile emin ellerdesiniz.

Tıbbi tesisimiz ve hastane temizlik hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Muayene odaları
  • Steril ortam temizliği
  • Ameliyathaneler
  • Patoloji temizlik hizmetleri
  • Tuvaletler ve banyolar
  • Düşük ve yüksek riskli alanlar
  • İyileştirici terapi odaları ve rehabilitasyon egzersiz alanları