Antalya Temizlik firması

Ev ya da ticari temizlik ihtiyaçlarınız için temizlik sağlayıcınız olarak Antalya temizlik firması Temizleme Hizmetlerini seçtiğiniz için çok mutlu olacağız. Müşterilerimize çalışmalarımızın kapsamı ve hizmetlerimizi nasıl sunduğumuza ilişkin detaylar konusunda netlik sağlamak için lütfen aşağıdaki politikaları okuyun. Lütfen bu hizmet politikalarının   lara temizlik şirketi hizmetler için bir sözleşme olmadığını unutmayın. Hizmetlerimizin kalitesine ve değerine bağlı olarak müşteri sadakati oluşturmayı tercih ediyoruz.

 • Antalya temizlik  şirketi Çalışanlardan mümkünse, işgal ettikleri oda personelimiz tarafından temizlenirken, evden diğer odalara geçici olarak geçmeleri istenir.
 • Programlı randevu süresi boyunca evde denetlenmeyen çocukları olan herhangi bir zamanda bir evi temizlemeyeceğiz.
 • Sorumluluk ve / veya sigorta nedeniyle herhangi bir aracı kullanmayacağız. Müşterilerimizin bu çok önemli politikayı, araç operasyonuyla ilgili olarak anladığından eminiz.
 • Açık nedenlerle, çalışanların müşterinin evinde yan işi yapmasına izin verilmez. Lütfen ek işler için çalışanlardan gelen talepleri şirketimize bildirin. Bu çok önemlidir, çünkü evinizde çalışan ve “mesai dışı” çalışanlar sigorta kapsamına girmeyecek ve sigorta veya işçi tazminat kapsamına girmeyecekleri, evinize veya mülkünüze gelebilecek zararlardan sigortalı veya sorumlu Antalya Halı yıkama değillerdir ve bağlı değillerdir. hırsızlık için.
 • Ödeme, servis sırasında yapılır. Nakit, çek veya havale kabul ediyoruz. Kredi kartı işlemlerinde kullanmak istiyorsanız, daha fazla bilgi için lütfen ofis çalışanlarımızdan birine başvurun. (Yeterli Fon Dışı) veya Hesap Kapanmış olarak iade edilen herhangi bir çek için 35,00 $ ücret alıyoruz.
 • Evcil hayvanlarla ilgili olarak, evde dolaşmalarına aldırmıyoruz çünkü evcil hayvanları seviyoruz! Bununla birlikte, çalışanlarımızın ve evcil hayvanlarınızın korunması için, temizlik ziyaretlerimiz sırasında sinir bozucu ya da  Antalya koltuk yıkama agresif hale gelen herhangi bir evcil hayvanın ya köpekle kaplı, temizlenmeyeceğimiz bir oda ile sınırlandırılmış ya da çitlerle çevrili bir alanda dışarıda tutulmasını talep ediyoruz. Çalışanlarımızın girmesi gerekmeyecek.
 • Cam temizliği, misafir yatak odasının temizlenmesi, vb. Gibi özel hizmetler genellikle düzenli temizlik işlemlerinizle birlikte gerçekleştirilebilir. İlgili göreve bağlı olarak küçük bir ücret olabilir veya olmayabilir. Ek bir ücret varsa, bu ziyaretten önce size bildiririz. 15 dakikadan daha fazla dakika gerektiren görevlerin programlanması gerekecektir.
 • Temizlik ürünleri ve ekipmanlarıyla ilgili olarak, iş için gerekli tüm ekipman ve temizlik malzemelerini sağlayacağız. Antalya gündelikçi bayan  Stok almadığımız bir ürünü tercih ederseniz, mutfak tezgahında bırakabilirsiniz ve bu ürünü kullanmaktan memnuniyet duyarız. Bu ürünlere bir sorumluluk Antalya temizlik firmaları eşlik etmelidir.
 • Zamanlanmış bir temizlik müşterinin takdirine bağlı olarak atlanırsa, evin temizlenmesi için daha fazla zamana ihtiyaç duyacağından sonraki temizlik hizmeti daha yüksek bir ücret karşılığında faturalandırılacaktır. Ek ücretler duruma göre belirlenecek ve herhangi bir temizlik hizmeti verilmeden önce kararlaştırılacak.
 • Sert hava koşullarında, personelimizin güvenliğini sağlamak için temizlik randevusunu iptal etme ve erteleme hakkımızı saklı tutarız. Genel olarak, hizmet alanımızdaki herhangi bir tarih için yerel okulun sert hava politikasını izleyeceğiz.
 • Konyaaltı temizlik şirketi Müşterilerimizin gönül rahatlığı için, konut adreslerini, e-posta adreslerini, isimleri veya telefon numaralarını başka hiçbir şirket veya kuruluş ile satmayız veya paylaşmayız.


Bir cevap yazın